Alter Id

Oferta

Marki brytyjskie na rynku polskim zyskują coraz większą popularność, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o dwie kolejne marki, znane i rozpoznawane w Wielkiej Brytanii.

Charnos – marka z tradycjami, produkowana od 1958 roku. Stawia na elegancję, kobiecość, dopracowane szczegóły i jakość.

Marka skierowana jest do dojrzałych kobiet pewnych siebie, które wiedzą czego chcą i zwracają uwagę na szczegóły. Nie podążają bezmyślnie za modą, a bielizna zajmuje ważne miejsce w ich szafie, zarówno pod względem kroju, stylu jak i koloru. Doceniają komfort i dopasowanie. Ważna jest dla nich nieprzeciętność i niepowtarzalność.

Zakres rozmiarów  - od 32 do 42, miseczki A – G (za wyjątkiem straplessa Eve dostępnego od obwodu 30)

 

Audelle (Lepel)– marka skierowana głównie do kobiet powyżej 20 roku życia, chociaż bardziej istotna jest osobowość i styl życia niż wiek.

Kobieta nosząca bieliznę Audelle jest pewna siebie i niezależna. Jest otwarta na nowe propozycje, wzory i kolory. Nowoczesna kobieta ma mało czasu i mnóstwo na głowie, dlatego potrzebuje bielizny uniwersalnej i pięknej zarazem.

Wygląd jest dla niej środkiem do osiągania celów, dlatego preferuje kolekcje bazowe, które może uzupełniać w kolejnych sezonach. Podczas zakupów zwraca uwagę na szczegóły i sugeruje się ceną. Markę Audelle chętnie kupi w Internecie.

Zakres rozmiarów od 30 do 38, miseczki A – G

 

Obie marki należą do koncernu LF Intimates od września 2009r. Siedziba firmy mieści się w Long Eaton (Nottinghamshire), gdzie znajduje się również  magazyn. Bielizna produkowana jest w Chinach i Indonezji.