Alter Id

Lingerie Buyer donosi... 04.03.2011 21:10

Lingerie Buyer donosi...

 

Zwycięzca konkursu Charnos i Uniwersytetu De Montfort

Hannah Catherine Thomas została ogłoszona zwyciężczynią konkursu „Glamour Shapewear” zorganizowanego przez Charnos i Uniwersytet De Montfort.

Wspaniale dopasowana kolekcja Hannah o nazwie ‘The Girl’s Best Friend’ (‘Najlepszy Przyjaciel Dziewczyny’) została uznana przez komisję za pracę, która poszerzy aktualną linię Hourglass produkowaną przez Charnos. Klientki zyskają bogatszą i bardziej luksusową kolekcję, która wzbogaci, a nie rozmyje aktualną ofertę.

Zorganizowany konkurs był projektem przeprowadzonym we współpracy producenta bielizny Charnos i Uniwersytetu De Montfort. Marka postanowiła odnaleźć nowy talent w świecie projektantów i poprosiła studentów drugiego roku Uniwersytetu o zaprojektowanie kolekcji bielizny kształtującej sylwetkę, która dopełniłaby aktualną linię Hourglass - najlepiej sprzedającą się linię marki.

Studenci zaprojektowali kolekcję używając materiałów składających się z trzech do czterech składników, a także wziąwszy pod uwagę rynek i pozycjonowanie marki na rynku, rozważając docelowych klientów marki i propozycje konkurencji.

‘To fantastyczny projekt dla studentów Uniwersytetu De Montfort, ale także niesamowita okazja dla marki Charnos, aby uzyskać spojrzenie na linię Hourglass z innej pespektywy i stworzyć całkowicie unikatową siostrzaną linię, która dopełni aktualną ofertę’  stwierdziła Michelle Green, Marketing Manager w firmie Charnos.

Hannah wygrała w konkursie nagrodę pieniężną oraz niepowtarzalną okazję pracy z marką Charnos, gdzie będzie mogła nauczyć się jak przebiega proces przekształcania projektu od pomysłu do produkcji, co zaprocentuje niezaprzeczalnie w jej przyszłej karierze projektantki. Stworzona przez Hannah linia zostanie dopracowana i wprowadzona do produkcji przez producenta, stając się interesującym modelem linii Hourglass.

Komisja jurorska konkursu składała się z Aileen Webster – Dyrektor Zarządzającej LF Intimates, Sue Herrick – Zarządzającej Działem Sprzedaży figleaves i Lotte Debell – edytor Lingerie Buyer.  Dodatkowo wyróżniona została Sarah Caspi za fantastyczną koncepcję i Amy Booth za techniczne wykonanie.

(tłum. z oryginalnego tekstu zamieszczonego na portalu http://www.lingerie-buyer.co.uk - wykonane przez Magdę - DZIĘKUJEMY! )