Alter Id

Nasze marki

Affinitas

Amerykańska marka, oferująca duży wybór bielizny kobietom o małych i średnich biustach (miękkie i usztywniane biustonosze, bustiery, koszulki nocne).

 

Cupcake Panty by Affinitas

To jedna z podmarek Affinitas. Specjalnością Cupcake Panty są figi, stringi i szorty, zarówno w kolorach bazowych, jak i w wersji kolorowej. Każda sztuka jest zapakowana w zabawne pudełeczko w kształcie muffinki. 

 

Parfait by Affinitas

Podmarka Affinitas, skierowana do kobiet o większym biuście. W ofercie znajdują się klasyczne kroje oraz odważniejsze modele o zróżnicowanych wzorach i kolorach. To jedna z lepszych marek D+ w rozsądnej cenie.

 

Audelle

Bielizna Audelle jest pełna kolorów i odważnych wzorów. Z pewnością zakochają się w niej kobiety młode duchem!

 

Charnos

Elegancka marka, przeznaczona dla kobiet ceniących sobie wysoką jakość wykonania i ponadczasowość. W ofercie znajdują się miękkie biustonosze, coraz częściej poszukiwane przez klientki.

Lepel London 

Seksowne paseczki, półprzezroczyste materiały, delikatne koronki... Lepel London to bielizna kokieteryjna i seksowna, to odrobina luksusu dostępna dla każdej z nas. 

 

OnlyHer

Niewielka, polska marka biustonoszy, skierowana głównie do kobiet o małych i średnich biustach. W ofercie OnlyHer znajdują się modele bazowe oraz - okazjonalnie - limitowane linie o odważniejszych wzorach.

 

Royce

Bezfiszbinowe biustonosze Royce będą poszukiwane przez kobiety na pewnych etapach jej życia (biustonosze ciążowe, biustonosze do karmienia) lub po prostu docenione za wygodę!